O Firmie

O nas

Istniejemy, aby dostarczać ludziom i organizacjom nowoczesne i adekwatne dla nich rozwiązania na różnych płaszczyznach biznesowych.

Poznaj nas bliżej

Jesteśmy polską firmą, która stawia na sprawną i kompetentną obsługę sprzedażową oraz na jakość świadczonych usług. Specjalizujemy się przede wszystkim w dystrybucji. Prężnie również działamy w szeroko rozumianej branży e-commerce. Oferujemy także usługi konsultingowo – szkoleniowe. Naszym największym kapitałem są ludzie z kilkunastoletnim doświadczeniem, które zdobywane było nie tylko na polskim rynku.

Naszą filozofia jest wsłuchiwanie się w potrzeby klienta, prowadzenie dialogu, szukanie najlepszych możliwych rozwiązań technologicznych, dzięki którym zdziała i osiągnie więcej w biznesie. Dzięki zestawieniu wiedzy i nowoczesnych technologii wspieramy rozwój osobisty, zawodowy i biznesowy oraz wzmacniamy i utrwalamy więzi międzyludzkie.

E-sklep

Uruchom z Nami swój e-sklep!

Dedykowane rozwiązania na miarę potrzeb

Pragniesz zaistnieć ze swoim sklepem w internecie ? Tak to bardzo długa często wyboista droga. Z Nami będzie łatwiej! 10 letnie doświadczenie Naszego zespołu pozwoli Ci uruchomić swój biznes dużo szybciej i skuteczniej! Powierz wdrożenie specjalistom! Analizujemy, doradzamy i wspieramy!

Dedykowane oprogramowanie sklepu - to dziś najważniejszy wybór. Obecnie wiele firm komercyjnie podchodzą do biznesu, my indywidualnie. Podczas projektu koncentrujemy się w 100% tylko na Twoim biznesie oraz potrzebach. Uruchomimy dla Ciebie platforme na miarę tylko Twoich potrzeb - bez szeregu nie potrzebnych funkcji. Nasza platforma jest bardzo intuicyjna, lekka i szybka.


Obecni klienci

Oto niektóre firmy oraz projekty, które realizujemy lub prowadzimy współpracę.